გაეცანით ინტერნეტში ყველაზე პოპულარულ მასალებს აქ!
Загрузка...
მთავარი » 2017 » დეკემბერი » 3 » თბილისის მე-18 საერთაშორისო კინოფესტივალის სრული პროგრამა / tbilisis me-18 saertashoriso kinofestivalis sruli programa
5:31 AM
თბილისის მე-18 საერთაშორისო კინოფესტივალის სრული პროგრამა / tbilisis me-18 saertashoriso kinofestivalis sruli programa






წარმოგიდგენთ თბილის საერთაშორისო კინოფესტივალის სრულ პროგრამას.

4 დეკემბერი
სულისა და სხეულის შესახებ
სულისა და სხეულის შესახებ
19:30 საათი
სულისა და სხეულის შესახებ (ამირანის დარბაზი 1)

5 დეკემბერი
ჰანა
ჰანა
12:00 საათი
ზაფხული 1993 (ამირანის დარბაზი 1)
წელიწადი ცამეტი თვით (ამირანის დარბაზი 3)
კანადური მოკლეტრაჟიანი ფილმები (რუსთაველი დარბაზი 4)
რექვიემი მისის ჯეისთვის (რუსთაველი დარბაზი 5)

14:00 საათი
სულისა და სხეულის შესახებ (ამირანის დარბაზი 1)
სექსი დურგა (ამირანის დარბაზი 3)
კასტინგი (რუსთაველი დარბაზი 4)
ჩემი ბედნიერი ოჯახი (რუსთაველი დარბაზი 5)

16:00 საათი
ბრაზილიელები (ამირანის დარბაზი 1)
პარიზი. ტეხასი (ამირანის დარბაზი 2)
სარაევოს სევდიანი სიმღერები (ამირანის დარბაზი 3)
დამნაშავეები (რუსთაველი დარბაზი 4)
ნაკვალევი (რუსთაველი დარბაზი 5)

19:00 საათი
არშიყი (ამირანის დარბაზი 1)
შინაგანი მზე (ამირანის დარბაზი 2)
კერლინგი (ამირანის დარბაზი 3)
გოგიტას ახალი ცხოვრება (რუსთაველი დარბაზი 4)
ევა (რუსთაველი დარბაზი 5)

21:00 საათი
120 დარტყმა წუთში (ამირანის დარბაზი 1)
დიდება (ამირანის დარბაზი 2)
ჰანა (ამირანის დარბაზი 3)
განდევნილები (რუსთაველი დარბაზი 4)
ბროწეულის ბაღი (რუსთაველი დარბაზი 5)

6 დეკემბერი
ჩემი ბედნიერი ოჯახი
ჩემი ბედნიერი ოჯახი
12:00 საათი
არშიყი (ამირანის დარბაზი 2)
ბრაზილიელები (ამირანის დარბაზი 3)
ჩემი ბედნიერი ოჯახი (რუსთაველი დარბაზი 4)
ძაღლები (რუსთაველი დარბაზი 5)

14:00 საათი
ქართული მოკლემეტრაჟიანი ფილმები (ამირანის დარბაზი 1)
შვიდი მოგზაურობა (ამირანის დარბაზი 2)
ნამდვილი სენსაცია (ამირანის დარბაზი 3)
სუფთა გულით (რუსთაველი დარბაზი 4)
შემდეგი დღე (რუსთაველი დარბაზი 5)

16:00 საათი
ვარსკვლავბიჭუნები (ამირანის დარბაზი 1)
ქამინგ აუთი (ამირანის დარბაზი 2)
ანიმაციური ლაბორატორია (ამირანის დარბაზი 3)
ნიკელისა და ყინულის მთვარე (რუსთაველი დარბაზი 4)
თვინიერი (რუსთაველი დარბაზი 5)

19:00 საათი
ვარდნა (ამირანის დარბაზი 1)
გერმანული კინოს წარსული და აწმყო - საუბარი ერიკა და ულრიხ გრეგორებთან (ამირანის დარბაზი 2)
სათუთი კანი (ამირანის დარბაზი 3)
არითმია (რუსთაველი დარბაზი 4)
პირველი, უკანასკნელი (რუსთაველი დარბაზი 5)

21:00 საათი
ნოსფერატუ (ამირანის დარბაზი 1)
რექვიემი მისის ჯეისთვის (ამირანის დარბაზი 2)
ზამთრის ძმები (ამირანის დარბაზი 3)
მისტერ გაგა (რუსთაველი დარბაზი 4)
ლუკა (რუსთაველი დარბაზი 5)

7 დეკემბერი
ორმაგი სიყვარული
ორმაგი სიყვარული
12:00 საათი
ხიბულა (ამირანის დარბაზი 1)
ვარსკვლავბიჭუნები (ამირანის დარბაზი 2)
ვარდნა (ამირანის დარბაზი 3)
დევნილი გემი ენგური (რუსთაველი დარბაზი 4)
ევა (რუსთაველი დარბაზი 5)

14:00 საათი
მე მზის წვეთი ვარ დედამიწაზე (ამირანის დარბაზი 1)
ცისფერი ანგელოზი (ამირანის დარბაზი 2)
შროშანების ბილიკი (ამირანის დარბაზი 3)
მეანი ქალი (რუსთაველი დარბაზი 4)
ნათება (რუსთაველი დარბაზი 5)

16:00 საათი
ყორნები (ამირანის დარბაზი 1)
მრგვალი მაგიდა: თანამედროვე კინოწარმოების გამოწვევები (ამირანის დარბაზი 2)
ვიკი + ფლო დათვის წინააღმდეგ (ამირანის დარბაზი 3)
ყინვა (რუსთაველი დარბაზი 4)
მისტერ ლონგი (რუსთაველი დარბაზი 5)

19:00 საათი
დიდი მწვანე ველი (ამირანის დარბაზი 1)
ჰანა (ამირანის დარბაზი 2)
1945 (ამირანის დარბაზი 3)
ნეტავ აღარასდროს მოვიდეს ზაფხული (რუსთაველი დარბაზი 4)
მალარია (რუსთაველი დარბაზი 5)

21:00 საათი
წყეული ზაფხული (ამირანის დარბაზი 1)
ორმაგი საყვარელი (ამირანის დარბაზი 2)
შორს (ამირანის დარბაზი 3)
მოქალაქე (რუსთაველი დარბაზი 5)

8 დეკემბერი
ახალგაზრდა გოდარი
ახალგაზრდა გოდარი
12:00 საათი
ჟოაკიმი (ამირანის დარბაზი 1)
ყორნები (ამირანის დარბაზი 2)
წყეული ზაფხული (ამირანის დარბაზი 3)
ნიკელისა და ყინულის მთვარე (რუსთაველი დარბაზი 4)
გოგიტას ახალი ცხოვრება (რუსთაველი დარბაზი 5)

14:00 საათი
ქართული მოკლემეტრაჟიანი ფილმები (ამირანის დარბაზი 1)
ევროპელი დებიუტანტები მრგვალ მაგიდასთან (ამირანის დარბაზი 2)
ლიზა-მელაკუდა (ამირანის დარბაზი 3)
სოვდაგარი; დიდუბე, ბოლო გაჩერება (რუსთაველი დარბაზი 4)
ისმაელის მოჩვენებები (რუსთაველი დარბაზი 5)

16:00 საათი
ყურე (ამირანის დარბაზი 1)
დემონები (ამირანის დარბაზი 2)
უკვდავი სამურაის ხმალი (ამირანის დარბაზი 3)
კასტინგი (რუსთაველი დარბაზი 4)
კვადრატი (რუსთაველი დარბაზი 5)

19:00 საათი
ხარაჩოები (ამირანის დარბაზი 1)
ახალგაზრდა გოდარი (ამირანის დარბაზი 2)
სავარძელი (ამირანის დარბაზი 3)
სავლეს ვაჟი (რუსთაველი დარბაზი 4)
მზის ქალაქი (რუსთაველი დარბაზი 5)

21:00 საათი
აკრძალული ოთახი (ამირანის დარბაზი 1)
ქარიშხლების მხარეში (ამირანის დარბაზი 2)
როცა ღამით გერმანია მაგონდება (ამირანის დარბაზი 3)
დაწესებულება N16 (რუსთაველი დარბაზი 4)
სიმულაცია (რუსთაველი დარბაზი 5)

9 დეკემბერი
ნამე
ნამე
12:00 საათი
იმედის მეორე მხარე (ამირანის დარბაზი 1)
ხარაჩოები (ამირანის დარბაზი 2)
ყურე (ამირანის დარბაზი 3)
კანადური მოკლემეტრაჟიანი ფილმები (რუსთაველი დარბაზი 4)
ძაღლები (რუსთაველი დარბაზი 5)

14:00 საათი
ზაფხული. 1993 (ამირანის დარბაზი 1)
სევდის ანგელოზები (ამირანის დარბაზი 2)
უნგრული მოკლემეტრაჟიანი ფილმები (ამირანის დარბაზი 3)
წელიწადი ცამეტი თვით (რუსთაველი დარბაზი 4)
მალარია (რუსთაველი დარბაზი 5)

16:00 საათი
საშიში დედა (ამირანის დარბაზი 1)
საიქიო (ამირანის დარბაზი 2)
სიმულაცია (ამირანის დარბაზი 3)
ბოისი (რუსთაველი დარბაზი 4)
სტუდენტების ფილმები (რუსთაველი დარბაზი 5)

19:00 საათი
ნამე - ფესტივალის დახურვა (ამირანის დარბაზი 1)
დამნაშავეები (რუსთაველი დარბაზი 4)
ჟოაკიმი (რუსთაველი დარბაზი 5)

21:00 საათი
ვიკი + ფლო დათვის წინააღმდეგ (რუსთაველი დარბაზი 4)
ბროწეულის ბაღი (რუსთაველი დარბაზი 5)

10 დეკემბერი
შენი სახელი დამიძახე
შენი სახელი დამიძახე
12:00 საათი
ჰეფი ენდი (ამირანის დარბაზი 1)
სექსი დურგა (ამირანის დარბაზი 2)
კონკურსი (ამირანის დარბაზი 3)
ბოისი (რუსთაველი დარბაზი 4)
ლუკა (რუსთაველი დარბაზი 5)

14:00 საათი
ნამე (ამირანის დარბაზი 1)
1945 (ამირანის დარბაზი 2)
მძინარე გოლიათი (რუსთაველი დარბაზი 4)
მზის ქალაქი (რუსთაველი დარბაზი 5)

16:00 საათი
იუპიტერის მთვარე (ამირანის დარბაზი 1)
გერმანია, ფერმკრთალი დედა (ამირანის დარბაზი 2)
ჩამბრა (ამირანის დარბაზი 3)
დემონები (რუსთაველი დარბაზი 4)
გამქრალი იმიჯი (რუსთაველი დარბაზი 5)

19:00 საათი
შენი სახელი დამიძახე (ამირანის დარბაზი 1)
ვერცხლის პრომეთეს მფლობელი ფილმი (ამირანის დარბაზი 2)
მე მზის წვეთი ვარ დედამიწაზე (ამირანის დარბაზი 3)
ცეცხლის ალში (რუსთაველი დარბაზი 4)
მოქალაქე (რუსთაველი დარბაზი 5)

21:00 საათი
წყლის ფორმა (ამირანის დარბაზი 1)
ოქროს პრომეთეს მფლობელი ფილმი (ამირანის დარბაზი 2)
აკრძალული ოთახი (ამირანის დარბაზი 3)
სუფთა გულით (რუსთაველი დარბაზი 4)
როცა ღამით გერმანია მაგონდება (რუსთაველი დარბაზი 5)

ბილეთებისა და აბონიმენტების გაყიდვა 2 დეკემბერს დაიწყება.

თბილისის მე-18 საერთშორისო კინოფესტივალი წელს 4 დეკემბერს დაიწყება და 10 დეკემბრის ჩათვლით გაგრძელდება.

მასალის წყარო


გამოხატეთ თქვენი მოსაზრება მოცემულ მასალაზე - კომენტარის სახით.



მიმაგრება: სურათი 1
ნანახია: 59 | დაამატა: nikolozqartveli | ტეგები: TBILISI, qartuli kino, kino, თბილისი, კინოფესტივალი, საერთაშორისო, kinofestivali, კინო, ქართული კინო, saertashoriso | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *: